Apartamento En Recoleta

Першокласне розташування Apartamento En Recoleta Buenos Aires забезпечує легкий доступ до саду Хапонес, на відстані 25 хвилин пішки. Розташовані у районі Recoleta, апартаменти пропонують відвідувачам басейн на даху, джакузі.

З вікон апартаментів відкривається вид на місто, є балкон.

Apartamento En Recoleta також пропонують гостям доступ до фітнес-центру, що ще більше розширює їхні можливості.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, це помешкання пропонує гостям обідню зону.

До Каса-Росада можна дістатися на автомобілі за кілька хвилин, а Торговий центр Alto Palermo знаходиться прямо біля апартаментів. Сонячний музей Xul знаходиться за 0.8 км від цього помешкання. Apartamento En Recoleta розташовані майже за 10 хвилин ходьби від автобусної зупинки Alto Palermo та майже за 25 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Once.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Apartamento En Recoleta Буенос-Айрес
Departamento De 3 Dormitorios Amplio Y Luminoso En Recoleta
Ціна лише для моб. пристроїв

Departamento De 3 Dormitorios Amplio Y Luminoso En Recoleta

9.1
Блискуче 55 відгуків
167 м від помешкання
USD 125 USD 113
за ніч
Calido Y Encantador Apartamento En Recoleta
Ціна лише для моб. пристроїв

Calido Y Encantador Apartamento En Recoleta

181 м від помешкання
USD 51 USD 46
за ніч
Departamento En Recoleta
Ціна лише для моб. пристроїв

Departamento En Recoleta

207 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    7 км

    Залізничні вокзали

    Once railway station
    1.9 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Фітнес-центр

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Цілодобова охорона

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі
    • Столики для пікніка

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Басейн на даху
    • Сезонний басейн надворі
    • Шезлонги
    • Тераса
    • Джакузі

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії20168590750
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Apartamento En Recoleta можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Apartamento En Recoleta не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      Квартира Apartamento En Recoleta розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Once розташований на відстані 2.1 км від квартири Apartamento En Recoleta.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    7 км

    Залізничні вокзали

    Once railway station
    1.9 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Apartamento En Recoleta Буенос-Айрес

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити